Danışmanlık Hizmeti Hakkında Bilgiler

Danışmanlık hizmetleri için öncelikle sizinle bir ilk görüşme yapılmaktadır. Buna ön görüşme de denir. Bu ilk görüşme sırasında, sizinle birlikte ortaklaşa karar alarak ilk randevu tarihi belirlenmektedir. İlk randevu danışmanlık hizmetinin içeriğine ilişkin kararlar almak için temel oluşturmaktadır. Sonrasında ilerleyen süreçte ihtiyaç ve isteklerinize bağlı olarak danışmanlık hizmeti görüşmeleri devam etmektedir. Görüşmeler kişisel ve danışan odaklı olduğu için görüşme sayısı ve sıklığı ile ilgili kesin bir ifade kullanmak mümkün değildir. Danışmanlık hizmetlerinin ücretlendirilmesine ilişkin bilgiler kurumumuzdan öğrenebilirsiniz.

Online Terapi ve Online Psikolojik Danışmanlık Hakkında Bilgiler

Psikologizmirde.com Danışmanlık ve Eğitim Merkezi Türkiye İzmir'de yüz yüze seanslar vermektedir. Bunun haricinden Dünya'nın neresinde yaşıyorsanız yaşayın Online Terapi, Online Psikoterapi ya da Online Psikolojik Danışmanlık ile kullanmış olduğumuz son model teknoloji ile seanslara katılabilirsiniz. Bunun için Online Terapi sayfamıza göz atabilirsiniz.

Online terapi hizmetiCOVID-19 pandemi süreciyle birlikte oldukça popüler hale gelmiştir. AlmanyaAvusturyaİsviçre ve Türkiye'de yaşayan TürklerTürkçe terapi almak için internet üzerinden Psikologlar ve Psikoterapistler ile iletişime geçmektedir. Skype ve Whatsapp gibi platformlar aracılığı ile gerçekleştirilen online terapi hizmetinin birçok artısı bulunmaktadır. 

Randevu talebi

Danışmanlık hizmeti almak için lütfen ilk görüşme veya randevu tercihlerinizi ve tarihlerinizi bildiriniz. Randevularınız haftanın belirli bir gününe ve saatine uygun olarak ayarlanmasını isteyebilirsiniz. En geç 20.00’de başlamak kaydıyla akşam saatleri ve hafta sonları da danışmanlık hizmeti alabileceğinizi belirtmek isterim.

Danışmanlık hizmetinin başlangıcında ilk görüşme için bekleme süresi söz konusu olabilmektedir. Ancak kısa bir süre sonrasında size en uygun tarih ve saatte danışmanlık hizmeti sağlamaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.

Lütfen ilk görüşme, randevu talebi, randevu programları ve süreç akışları hakkında bilgi almak için +90-544-5444060 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Arama dışında SMSWhatsApp ya da Mail yoluyla da bize ulaşabilirsiniz. Mail: info@psikologizmirde.com 

Randevu iptali ve değişikliği

Danışmanlık hizmetinin onaylanması sonrasında oluşabilecek randevu iptali ve iade ücret politikası ise şu şekildedir;

Randevu iptali ve değişikliği en geç 48 saat (2 iş günü) öncesine kadar belirtilmesi gerekmektedir. 48 saat öncesine kadar yapılan randevu iptali ve değişikliklerinden ücret talep edilmemektedir.